Home › Czy warto zamieszkać na południowej Pradze

Czy warto zamieszkać na południowej Pradze

Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą trudnością dla osób, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Oczywiście im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Teraz jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość stref zielonych a także dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której często mówiło się źle.

Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia.

Jednak przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne. Współcześnie nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym obszarze buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców stolicy przyciągają też niskie ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół i przedszkoli. Ponadto jest tutaj bardzo dużointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Zobacz:
Białe uzębienie
Tanie sposoby na odnowę skóry
Niedrogie podróżowanie poza sezonem wakacyjnym